Isparta Halatlı Kesme, Elmas Tel Kesme ısparta

Isparta Halatlı Kesme, Elmas Tel Kesme ısparta için, Isparta ilimizde ısparta Halatlı Kesme Firması olarak firmamız, üç tarafı kapalı kütle beton kesimi yapmaktadır.

Isparta Halatlı Kesme, Elmas Tel Kesme ısparta, için, Ispartatelkesme firmamız, ülkemizde elmaslı beton kesme sistemlerinin en son ürünü HALATLI KESME MAKINE'lerine sahiptir.

ısparta Halatlı Kesme Firması olarak beton kesme sistemlerindeki teknolojinin en gelişmiş ürünü "Elektrikli ve Hidrolik Tel Kesme Makinası"dır. Bu sistem yüksek değerlerde kesme derinliğine ulaşabilmektedir. bu teknolojiyi sadece Isparta ilimzle kısıtlamayıp Merkez, Atabey, Keçiborlu, Eğirdir, Gelendost, Sinirkent, Uluborlu, Yalvaç, Aksu, Gönen, Bademli ilçelerine kadar ulaştırmaktayız.

Isparta Halatlı Kesme, Elmas Tel Kesme ısparta tel kesme gücünü hidrolik üniteden alır. Aparatlarının montajıyla, beton kütle çevresinde dönen elmas kesicilerden oluşan tel kesme başka bir ifade ile halatlı kesme desteğiyle kesim yapar. Bu sebeple sektörde Merkez tel kesim olarak bilindiği gibi Isparta halatlı kesim olarak da bilinmektedir. makaralar ile yön verilerek istenilen kalıpta sonuç odaksız üç tarafı kapalı bölgelerde dahi çözüme ulaşır. Isparta Merkez tel kesme firmamız tel kesme için avantajlarını başta Isparta şubemizde ve 81 ilimizde anlatmayı ilke edinmiştir.

Avantajları

  • Kesme derinliği sonsuz döngüdür.
  • Sessiz hızlı ve çok ekonomiktir.
  • Su altında da çalışabilmektedir.
  • Kesme derinliğini tek seferde 500m² alanı kesebilir
  • Uçak parçalama, gemi parçalama gibi beton donatısız tüm metaller üzerindede kesme yapabilir.
  • Sanıldığının tersine, üç tarafı hafriyatla ya da toprakla kapalı betonarme blokların kesimi de TEL KESME MAKİNASI ile mümkündür.

Bu sistem blok betonlarda ve taşıyıcı sistemlerde elmas halatlar kullanılarak uygulanan özel bir kesim yöntemidir. Isparta tel kesme firmamızın kendi imalatı olan tel kesme makinaları ile iş güvenligi öncelik olacak şekilde tüm riskleri ortadan kaldıran çalışan tel kesme makinalarına sahiptir. Bu yöntem sayesinde kesim yüzeyi istenilen eksende düz, pürüzsüz ve sessiz yapılmaktadır.

ısparta Halatlı Kesme Firması, Isparta Halatlı Kesme, Elmas Tel Kesme ısparta uygulamalarınızda Isparta şubemizi arayıp Merkez, Atabey, Keçiborlu, Eğirdir, Gelendost, Sinirkent, Uluborlu, Yalvaç, Aksu, Gönen, Bademli ilçeleri dahil ücretsiz keşif yaptırabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller